KONTAKTS
   сайт знайомств для інвалідівИнтернет реклама УБС

Меню

   Домашня сторінка 
   Реєстрація 
   Вхід в особистий кабінет 
   Перегляд нових анкет 
   Перегляд анкет з фото 
   Перегляд всіх анкет 
   Пошук анкет 
   Допомога 

 Правила розміщення анкет 
 Мова сайту: російська Інформаційний блок
Допомога

В даний час на сайті розміщуються анкети інвалідів з України, місто Київ і Київська область, а також анкети інвалідів з інших міст, які шукають знайомство в Києві.

Розміщення анкети. Щоб розмістити анкету з фотографіями потрібно зареєструватися на сайті, увійти в Особистий кабінет, заповнити анкету і завантажити до п'яти фотографій. Ваш пароль, адресу електронної пошти і номер телефону зберігаються в зашифрованому вигляді.

Як підняти анкету на першу позицію в списку. Щоб підняти анкету на першу позицію в списку, натисніть на лінк Підняти анкету (Це посилання розміщена на головній сторінці сайту), введіть свої реєстраційні дані, натисніть кнопку Відправити.

Заміна пароля. Якщо виникла необхідність замінити пароль, потрібно увійти в Особистий кабінет, натиснути на посилання Заміна пароля, ввести пароль, натиснути на кнопку Відправити. Після повернення в Особистий кабінет теж натиснути кнопку Відправити.

Редагування анкети. Для редагування анкети увійдіть в Особистий кабінет використовуючи свій логін і пароль. Увага! Повернення в Особистий кабінет за допомогою браузерної кнопки переходу на попередню сторінку призведе до помилок і втрати вашої анкети.

Видалення анкети. Увійдіть в Особистий кабінет, поставте галочку біля слова Видалити анкету, натисніть кнопку Відправити. Пов'язані з анкетою фотографії будуть видалені автоматично.           

Web-дизайн 2002-2019, © kontakts.kiev.ua